Puchar Rybnika. Dominacja naszych żeglarzy!

W ubiegły weekend na wodach naszego jeziora odbyły się tradycyjnie regaty o "Puchar Rybnika" będące jednocześnie zakończeniem cyklu regat o "Interpuchar". Rozegranych zostało 6 wyścigów przy średnim wietrze. Żeglarze z Rybnika na podium regat stanęli w klasie Optimist 1m Kacper Błaszczyk, 3m Julia Migacz, w klasie Laser 4.7 wygrali Agnieszka Dubiel i Cyprian Błaszczyk, 2m zajął Paweł Winecki, 3m Paulina Harc oraz w Radialu 3m dla Julki Stefaniak i Mateusza Giemzy na Europie. Zawodnikom gratulujemy! :)

W klasyfikacji Interpucharu, w którym w tym roku nasi zawodnicy startowali niestety bardzo wybiórczo zajmowalismy miejsca:

W optimiście wygrał Kacper Blaszczyk!

W Laserze 4.7 drugie miejsce zajęła Agnieszka Dubiel, a trzecie miejsce Paulina Harc. Z kolei w klasyfikacji chłopców wygrał Paweł Winecki, a trzecie miejsce przypadło Tymkowi Radeckiemu.

Regaty wspierali: Spółka Ener­ge­tycz­na Ja­strzę­bie, Fun­da­cja Elek­trow­ni Rybnik i Miasto Rybnik. Dzię­ku­je­my!