Trenerzy

Agata Mrugalska (Piecha)

Trener w sekcji Żeglarskiej TS Kuźnia od 2009 roku. Jako zawodniczka związana z sekcją w latach 1996-2005r. W barwach klubu zajmowała wielokrotnie czołowe miejsca w regatach zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Sześciokrotna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klasie Cadet (3 złote medale w latach 1997- 2003), medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w klasie Europa oraz w Klasie Laser Radial.

Jacek Błaszczyk

Dwukrotny wicemistrz Polski w żeglarstwie w klasach Laser i Europa. Członek kadry narodowej i wielokrotny reprezentant kraju na ME i MŚ. Jako trener zdobył kilkadziesiąt medali MMP, MPJ, OOM z swoimi zawodnikami. Trzykrotnie zdobywał carbony dla najlepszego trenera na Śląsku. Zawodnicy zdobywali carbony w kat. nadzieja roku, żeglarz roku na Śląsku.  Trzykrotnie nominowany do trenera roku przez Polskie Stowarzyszenie klasy Laser. Trzykrotnie nominowany do "człowieka roku" w kat. sport w Rybniku. W 2018 wybrany trenerem roku w mieście Rybnik. W 2019 wybrany działaczem sportowym w mieście Rybnik. Wielokrotnie wyróżniany za pracę trenerską przez prezydenta miasta Rybnik. Członek honorowy Śląskiego Związku Żeglarskiego. Zdobył medal za wkład pracy 65 lecia Śląskiego Związku Żeglarskiego. W latach 2013 - 2017 członek władz Polskiego Związku Żeglarskiego. Obecnie w zarządzie PSKL.

Mirosław Małek

Olimpijczyk, wielokrotny Mistrz Polski, v-ce Mistrz Europy w windsurfingu. Z klubem związany od 8 roku życia. Sportową karierę rozpoczął od dziecięcej klasy żeglarskiej Optimist.
Profesjonalny sportowiec, chętnie dzieli się swoją żeglarską pasją i obdarza wszystkich niespożytą energią i optymizmem.
Posiada wieloletnie doświadczenie w nauce pływania na windsurfingu, wykształcił wielu instruktorów i setki pasjonatów tego sportu.
Właściciel Szkoły Windsurfingu POL33 nad Zalewem Rybnickim.

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik