Artykuły

Rybnickie Regaty Żeglarskie już za nami.

Sezon regatowy w Polsce zainaugurowany! Pierwsze zawody na naszym akwenie "Rybnickie Regaty Żeglarskie" odbyły się w idealnych warunkach pogodowych. Na starcie pojawili się liczni zawodnicy z całej Polski. Regaty te to także początek Południowej Ligi Lasera! Na podium regat stanęli żeglarze rybnickiej sekcji TS Kuźnia Rybnik. Drugie miejsce w klasie Optimist zajęła Hania Koczar, trzecie Igor Labocha, natomiast w klasie Laser 4.7 drugie miejsce przypadło Kacprowi Błaszczykowi. Tuż za podium znaleźli się Robert Szymański i Krzysztof Malich. Naszym zawodnikom gratulujemy! :) Nasze regaty wsparli: Fundacja EDF Polska i Miasto Rybnik. W załączeniu wyniki regat.

Rybnickie Regaty Żeglarskie 10-12.04.2015.

Ruszamy z nowym sezonem regatowym tradycyjnie w Rybniku! Pierwsze zawody w kraju na naszym jeziorze odbędą się w dniach 10-12.04.2015. Ścigamy się w klasach: Optimist, Laser 4.7, Laser Radial, Europa i Ok dinghy. Zawody te są także startem II edycji naszej młodej Południowej Ligi Lasera i Optimista. Podajemy Państwu namiary na miejsce organizacji regat (zakwaterowanie i wyżywienie) ośrodek Stodoły tel. 32/7391620. Tych, którzy nie wybierają się na Gardę serdecznie zapraszamy do Rybnika! Zmiana w zawiadomieniu! Klasy Optimist i OK dinghy ścigają się od soboty!!!

Przekaż 1% na Fundację EDF Polska.

Kończy się czas roz­li­czeń z fi­sku­sem. Z na­leż­ne­go Urzę­do­wi Skar­bo­we­mu podatku mogą Państwo od­li­czyć 1% i prze­ka­zać na rzecz Fun­da­cji EDF Polska, która od 2006 roku należy do grona or­ga­ni­za­cji pożytku pu­blicz­ne­go. ​Chcieli­by­śmy w tym miejscu po­dzię­ko­wać za za­ufa­nie i uznanie dla naszej dzia­łal­no­ści, czego wyrazem były liczne wpłaty 1% podatku, jakich do­ko­na­li­ście Państwo w latach ubie­głych. ​Jeśli zde­cy­du­je­cie Państwo prze­ka­zać 1% na rzecz Fun­da­cji w ze­zna­niu po­dat­ko­wym za rok 2014 w od­po­wied­niej rubryce (poz 131) for­mu­la­rza PIT 37 należy wpisać numer KRS: 0000 204 954, na­to­miast w pozycji 133 - sekcja że­glar­ska.

Obóz zimowy Horni Lomna 2015.

Już standardowo w pierwszy tydzień ferii wybraliśmy się na zimowisko do południowych sąsiadów szlifować formę narciarską ;) W tym roku oblegaliśmy stok na Mostach Jabłunkowa w Czechach. Sześć dni jazdy zakończonej pierwszymi zawodami narciarskimi żeglarzy. Po południu relaksowaliśmy się w jacuzzi i basenie, a także rozgrywaliśmy turniej w kręgle, w którym najlepsza była Ela Smyczek. W zawodach narciarskich pierwsze trzy miejsca zajmowali: Igor Labocha, Hania Koczar i Hugo Skupnik następnie Igor Tomczyk, Artur Szymański, Karolina Tomczyk oraz na desce Kacper Błaszczyk i Robert Szymański.  Najszybszym na stoku okazał się Marcin Kozubowicz!  Dziękujemy za super zabawę na śniegu i gratulujemy! :)

Gala Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser 2015!

Czas podsumowań żeglarskich wyników za sezon 2014 ciąg dalszy. Tym razem braliśmy udział w corocznej Gali Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser w Warszawie. Epizody rybnickie to ... nominacja Agnieszki Dubiel do najpopularniejszego zawodnika roku oraz do wyróżnienia roku dla zawodniczki! Agnieszka stanęła w szranki z Mistrzyniami Świata i olimpijczykami w klasie Laser. Kapituła doceniła talent i wyniki naszej zawodniczki. :) Po raz trzeci także trener Jacek Błaszczyk został nominowany do tytułu trenera roku! Gratulujemy! :)

Nominacje do Kadry Narodowej!

Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta gala Polskiego Związku Żeglarskiego, na której nominacje do Kadr Narodowych na rok 2015 otrzymali zawodnicy wszystkich klas regatowych. Nie zabrakło i tym razem zawodników naszej sekcji. Kasia Harc odebrała nominację w klasie Laser 4.7, natomiast Agnieszka Dubiel w olimpijskiej klasie Laser Radial. Teraz zawodniczki czeka przede wszystkim praca w kadrach i klubach. Dziewczyny gratulujemy i życzymy super sezonu 2015! :)  

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Na­ro­dze­nia, życzymy Wam wiary co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości. Na Nowy Rok życzymy słońca, wiatru i super atmosfery na treningach i regatach  - wszyst­kim za­wod­ni­kom, ro­dzi­com, sym­pa­ty­kom i że­gla­rzom życzą tre­ne­rzy sekcji że­glar­skiej TS Kuźnia :) 

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik