Artykuły

Zakończenie sezonu żeglarskiego 2022

W sobotę 15 października, oficjalnie zakończyliśmy sezon regatowy 2022! Część oficjalną poprzedziły regaty klubowe. Ogromnie dziękujemy Wszystkim za obecność na uroczystości oraz za kolejny sezon z TS Kuźnia Rybnik - sekcja żeglarska! Podziękowania za obecność dla Pana Prezydenta Piotr Masłowski.

Nabór do 4 klasy SP o profilu żeglarskim !

W SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 10 W RYBNIKU utworzona zostanie klasa o profilu żeglarskim – 4 klasa SP. To część realizowanego od kilku lat w Rybniku Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej. Nabór prowadzony będzie do 4 klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023, a oferta skie­ro­wa­na jest do wszystkich trzecioklasistów ryb­nic­kich podstawówek.

Żeglarska Szkółka Wakacyjna 2022!

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia dla wszystkich dzieci! Żeglarska Szkółka Wakacyjna to 5 dniowe szkolenia od po­nie­dział­ku do piątku w godz. 9.​00 – 16.​00 z obiadem. Pod­sta­wo­we zajęcia z żeglowa­nia wy­czy­no­wą łódką Opti­mist, gry i zabawy ruchowe nad wodą :)

Regaty o PUCHAR TS KUŹNIA RYBNIK

W pierw­szy weekend kwiet­nia spo­ty­ka­my się na pierw­sze poważne ści­ga­nie :) Zapraszamy na PUCHAR TS KUŹNIA RYBNIK 01-03.​04.​2022 w klasach: Opti­mist A I B, ILCA 4 oraz ILCA 6.Za­wia­do­mie­nie w za­łą­cze­niu, wszel­kie in­for­ma­cje bieżące na fa­ce­bo­oko­wym wy­da­rze­niu tutaj: https://www.facebook.com/events/750894999179151?ref=newsfeed
W za­wia­do­mie­niu także namiary na spanie i wy­ży­wie­nie w Rybniku i oko­li­cach. Ser­decz­nie za­pra­sza­my do Rybnika! :)

Nabór do klas sportowych!

NABÓR DO KLAS ŻEGLARSKICH NA ROK SZKOLNY 2022/2023 w Rybnik.eu - Miasto RybnikZ ogromną przyjemnością ogłaszamy nabór do klas żeglarskich na nowy rok szkolny! 

WIATR I WODA TO PRAWDZIWA PRZYGODA

Niezmiernie miło nam poinformować, że TS Kuźnia Rybnik - sekcja żeglarska dzięki wsparciu Miasta Rybnika w sezonie 2021 oprócz realizacji celów sportowych będzie również realizować program WIATR I WODA TO PRAWDZIWA PRZYGODA!. Program ma na celu przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym. Zajęcia będą realizowane przez cały sezon na przystani naszej sekcji w Rybniku Stodołach

Rybnickie Regaty Żeglarskie - ODWOŁANE!!!

Stosując się do rekomendacji Ministerstwa Sportu informujemy, że mając na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronowirusa odwołane zostały Rybnickie Regaty Żeglarskie w terminie 3-5.04.2020 r. Z uwagi na szeroko rozbudowany kalendarz PSKL oraz PSKO nie przewiduje się rozegrania regat w innym terminie.

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik