Artykuły

Gala Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser 2015!

Czas podsumowań żeglarskich wyników za sezon 2014 ciąg dalszy. Tym razem braliśmy udział w corocznej Gali Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser w Warszawie. Epizody rybnickie to ... nominacja Agnieszki Dubiel do najpopularniejszego zawodnika roku oraz do wyróżnienia roku dla zawodniczki! Agnieszka stanęła w szranki z Mistrzyniami Świata i olimpijczykami w klasie Laser. Kapituła doceniła talent i wyniki naszej zawodniczki. :) Po raz trzeci także trener Jacek Błaszczyk został nominowany do tytułu trenera roku! Gratulujemy! :)

Nominacje do Kadry Narodowej!

Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta gala Polskiego Związku Żeglarskiego, na której nominacje do Kadr Narodowych na rok 2015 otrzymali zawodnicy wszystkich klas regatowych. Nie zabrakło i tym razem zawodników naszej sekcji. Kasia Harc odebrała nominację w klasie Laser 4.7, natomiast Agnieszka Dubiel w olimpijskiej klasie Laser Radial. Teraz zawodniczki czeka przede wszystkim praca w kadrach i klubach. Dziewczyny gratulujemy i życzymy super sezonu 2015! :)  

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Na­ro­dze­nia, życzymy Wam wiary co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości. Na Nowy Rok życzymy słońca, wiatru i super atmosfery na treningach i regatach  - wszyst­kim za­wod­ni­kom, ro­dzi­com, sym­pa­ty­kom i że­gla­rzom życzą tre­ne­rzy sekcji że­glar­skiej TS Kuźnia :) 

Nasi kadrowicze w rozjazdach.

Niby po sezonie, niby prawie zima ... ale niektórzy z naszych zawodników nie próżnują. Agnieszka Dubiel z kadrą wyruszyła do Hiszpanii i tam startuje w przedświątecznych regatach Christmas Race! Po 4 wyśigach zajmuje 9 lokatę. Z kolei Kasia Harc zakończyła kadrowe zgrupowanie przygotowania ogólnego w Jakuszycach. Były narty biegowe i było sportowo. Julka Stefaniak także świeżo po Hiszpanii i zgrupowaniu z Agatą Barwińską. Tak więc dla zawodniczek jeszcze chwilę przed świętami trochę pracy pod żaglami się znalazło :)

Żeglarskie spotkanie przed Świętami.

Ser­decz­nie za­pra­sza­my wszystkich klubowiczów i sympatyków naszej sekcji na tra­dy­cyj­ne spo­tka­nie przed świę­ta­mi, które od­bę­dzie się 18.​12.​14 (czwar­tek) o godz. 18.​00 w sie­dzi­bie Fun­da­cji ER. Będzie okazja po­wspo­mi­nać przy slaj­do­wi­sku miniony sezon oraz po­roz­ma­wiać o planach sekcji na rok następny. Serdecznie zapraszamy! :)

Agnieszka Dubiel, Mirek Małek i Jan Gustyn wyróżnieni!

Na Gali z okazji 65 lecia Śląskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego wyróżnieni zostali członkowie naszej sekcji - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Agnieszka Dubiel, olimpijczyk z Atlanty Mirosław Małek i wieloletni komandor naszej sekcji Jan Gustyn. Miłym akcentem było wręczenie Pucharu Śląska w klasie omega dla Piotrka Sikorskiego, Ewy i Benka Piksów. Wszystkim gratulujemy! :) Natomiast niczego nie dowiedzieliśmy się na temat sportu żeglarskiego dzieci i młodzieży. Nie było "wzmianki" na temat naszego, najbardziej utytułowanego klubu, który przez wiele, wiele lat dorobił się pełnego worka medali i punktów dla województwa! Nie wspomniano także o trenerach, którzy do wielkich sukcesów doprowadzili. Przykre! :(

Zakończyliśmy udany sezon 2014! :)

W ubiegły weekend wszystkie grupy regatowe i zawodnicy reprezentujący kilka pokoleń żeglarzy naszego klubu regatami pożegnało sezon regatowy 2014. Na tradycyjnym spotkaniu wręczyliśmy podziękowania i wyróżnienia za mijający rok. Pogoda była wyśmienita i rozegraliśmy wszystkie z planowanych wyścigów. Zwycięzcami regat zostali: Ania Porwoł, Kuba Oblonk, Karolina Siergiej, Igor Labocha, Agata Mrugalska, Marcin Kozubowicz, Kacper Błaszczyk i Krzysztof Malich. Błękitna Wstęga trafiła do załogi Omegi wcześniej wspomnianych - Marcina, Kacpra i Krzyska. Gratulujemy :) 

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik