Artykuły

Ranking Pucharu Polski!

Kasia Harc - numer 1 w olimpijskiej kategorii Laser Radial U19 oraz 3 miejsce w generalnej! Gratulacje ! :)

Finał Pucharu Polski w klasie Laser.

Sezon już zakończony. Finał Pucharu Polski klasy Laser odbył się w Giżycku. Przy pięknej pogodzie i komplecie wyścigów regaty jak i Puchar zakończylismy sukcesem! W regatach triumfował Kacper Błaszczyk w olimpijskim standardzie, a na trzecim stopniu podium uplasowała sie Kasia Harc na radialu. W standardzie wysoko także Marcin Kozubowicz z 8 miejscem. Natomiast zawodnicy Bartek Mierzwa zajął 20m,  Zuza Widomska 21, Igor Labocha 22m, Iga Marcisz 23m, Maciej Jachymski 23 m. Gratulacje! :) 

Znamirowice 2017

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej
            Znamirowice 23-24.2017 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Chełm Śląski 2017

Cała nasza sekcja z wyjątkiem ekipy reprezentującej nas w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Gdańsku wystartowała w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików;) Cztery wyścigi w przyzwoitych warunkach wietrznych wyłoniły Mistrzów w poszczególnych konkurencjach!
I tak w swoich klasach zwyciężyli: Hanna Koczar, Zuzanna Widomska oraz Igor Labocha. 
Na podium stanęli również: Karolina Tomczyk, Wojciech Wójcik, Jan Psiuk, Robert Szymański. 
Wyróżnienie za najmłodszą ścigającą się zawodniczkę odebrała 7 letnia Amelia Ferenc wyprzedzając o kilka miesięcy swoją klubową koleżankę Magdalenę Psiuk ;) (Szkółka ARGOS)
Oczywiście wszyscy wyżej wyszczególnieni reprezentują TS Kuźnia Rybnik!
W sumie w regatach w Chełmie Śląskim reprezentowało nas prawie 30 zawodników 
Kilka fotek naszych zawodników w obiektywie Artur Pralka

PROGRAM EDUKACJI WODNEJ i ŻEGLARSKIEJ

Już od września rusza II edycja Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej. Zajęcia organizowane są przez TS Kuźnia oraz Zespół Szkół Sportowych w Rybniku przy współpracy Miasta Rybnika.
Uczestnictwo w programie jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich dzieci klas 1-3 szkoły podstawowej!
Szczegółowe informacje na naszej stronie w zakładce PEWiŻ.
Zapraszamy!:)
http://zagle.rybnik.pl/programedukacji/

Srebrna Kasia Harc :)

W ubiegły weekend na wodach zatoki puckiej odbyła się pierwsza część Mistrzostw Polski w żeglarstwie. Dla kobiet klasy Radial były to Mistrzostwa Polski Juniorów. Świetnym wynikiem zakończyła te regaty Kasia Harc zdobywając swój drugi w tym roku srebrny medal! Kasia żeglowała równo i pewnie w trudnych, wietrznych warunkach i już w przed ostatnim wyścigu zapewniła sobie srebrny medal. Zmienne szczęście dopisało chłopcom w Młodzieżowych MP. Kacper Błaszczyk zajął 21 miejsce, a Marcin Kozubowicz 31m. Gratulujemy zawodnikom, a w szczególności Kasi za wytęskniony srebrny medal MP! :)

Olimpiada Młodzieży Zegrze 2017.

Start do najważniejszej imprezy dla juniora młodszego - Olimpiady Młodzieży poprzedziliśmy zgrupowaniem i startem kontrolnym w Mistrzostwach Warszawy. W Mistrzostwach tuz za podium znaleźli się 4m Bartek Mierzwa, 6m Zuza Widomska, 11m Maciek Jachymski, 13m Iga Marcisz, 19m Igor Labocha i 26 Robert Szymański.Olimpiada zakończyła się z zaliczonymi 8 wyścigami przy sprzyjających wiatrach do żeglugi. OOM kończymy z 11, Bartka Mierzwy, 19m Iga Marcisz, 20m Zuza Widomska, 21m Maciek Jachymski, 24m Igor Labocha i 36m Robert Szymański. Zawodnikom gratulujemy! :) Wynik: http://regaty-zegrze.pl/index.php?id=wyniki

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik