Artykuły

Regaty Pucharu Polski - "Puchar Pucka".

Powracamy na akwen do Pucka. Tegoroczne regaty o "Puhar Arki" gdyński organizator zdecydował się zorganizować w Pucku. Jak sam podkreśla będą to już coroczne zmagania zawodników klasy Laser na wodach Zatoki Puckiej. W regatach świetnie żeglowała Kasia Harc, w trudnych słabowiatrowych dla niej warunkach. Wszystkie wyścigi równe w czołówce! Bardzo dobrze także żeglowały zawodniczki na laserze 4.7 - Zuza Widomska i Hania Koczar kończąc regaty w "dychu" - kolejno 5m i 9m. Ze zmiennym efektem Kacper Błaszczyk 12m i Bartek Mierzwa 14m. Pozostali zawodnicy uplasowali się - 23m Iga Marcisz, 32m Julka Kozubowicz oraz 35m Igor Labocha. Mamy kolejne kwalifikacje do Mistrzostw Świata, Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski w Sprintach. Gratulujemy wszystkim zawodnikom! :)

Otwarte Mistrzostrzostwa Małopolski

Za­wod­ni­cy klasy opty­mist TS „Kuźnia Rybnik” wy­star­to­wa­li w Otwar­tych Mi­strzo­stwach Ma­ło­pol­ski i wy­wal­czy­li trzy medale. Przez dwa dni ro­ze­gra­no 7 wy­ści­gów w dobrych wa­run­kach 2-4 B. Zawody odbyły się w Kra­ko­wie na zalewie Bagry w ter­mi­nie 02- 03.​06.​2018. Wyniki na https://invalid.invalid/​otwarte-mistrzostwa-malopolski-2018 .Gra­tu­la­cje dla wszyst­kich: 2. m-ce Igor Tomczyk, 2. m-ce Wi­kro­ria Grima, 3.m-ce Jasiek Pifczyk, 6. m-ce Jakub Sza­far­czyk, 15 m-ce Janek Psiuk, 6 m-ce Wik­to­ria Harnasz, 9 m-ce Matylda Ferenc, 10 m-ce Marta Or­liń­ska, 23 m-ce Piotr Gren­dziak.
Mirek Małek

Rodo - komunikat.

Drodzy Członkowie! W związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) Towarzystwo Sportowe „Kuźnia” pragnie przypomnieć najważniejsze informacje dotyczące Waszych danych osobowych. Komunikat w czytaj artykuł ...  

Kasia Harc znów na podium ;)

Wczorej zakońzyliśmy zmagania podczas regat Puharu Polski w Krynicy Morskiej. Dziewięciu zawodników klasy Laser startowało w Pucharze PZŻ. Warunki idealne do żeglowania i odbyły się wszystkie zaplanowane wyścigi. Światnie żeglowała Kasia Harc zdobywając dwa miejsa na podium - 2m w juniorach i 3 młodzieżowcach! Dobrze i równo żeglowali także Kacper Błaszczyk na Standardzie tuż za podium na 4 m, a także Bartek Mierzwa 9m na Radialu, Zuza Widomska 10m na 4.7! Natomiast Hania Koczar zajęła 14m, Iga Marcisz 19m, Julia Kozubowicz 21m i Igor Labocha 33m! Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników na tych prestiżowych regatach! :)

KLASA SPORTOWA O PROFILU ŻEGLARSKIM - HARMONOGRAM NABORU

Sekcja Że­glar­ska TS Kuźnia Rybnik oraz Zespół Szkół Spor­to­wych w Rybniku prowadzą nabór do klasy spor­to­wej o PROFILU ŻE­GLAR­SKIM - 4 klasa SP. Klasa Spor­to­wa zor­ga­ni­zo­wa­na zo­sta­nie w Zespole Szkół Spor­to­wych w Rybniku w roku szkol­nym 2018/2019
Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem naboru.

Zgrupowanie Chorwacja 2018

Grupa regatowa dwunastu optymiściarzy uczestniczyła w zgrupowaniu na ciepłych wodach w Chorwacji. Zrealizowaliśmy 300% normy i spędziliśmy na wodzie 48h w zmiennych warunkach od 2°B do 6°B. Wiało yugo , mistral i bura ( bardzo silny i porywisty wiatr) tak więc mieliśmy wszystko co żeglarze lubią najbardziej. Zgrupowanie odbyło się w dniach od 27.04 do 06.05.2018. Wykorzystaliśmy idealnie długi weekend majowy. Brakowało nam takiego zgrupowanie gdzie moglibyśmy spokojnie popracować na wodzie i przy sprzęcie. Jestem bardzo zadowolony z warunków jakie mieliśmy i pracy jaką wykonały nasze/si zawodniczki/cy. Zdjęcia oddają zaangażowanie i pasję rybnickich małych żeglarzy.

Trzy kwalifikacje do Mistrzostw Świata!

Podczas regat "Puchar Polski Centralnej" które odbyły się w Zegrzu rywalizowaliśmy w eliminacjach do Mistrzostw Świata dla Lasera 4.7, Radiala i Standarda. Tylko dla 4.7 była to jedyna eliminacja, którą pozytywnie zaliczyły - 6m Zuzanna Widomska, 14m Iga Marcisz i 15m Hanna Koczar. Julia Kozubowicz oraz Igor Labocha poza premiowanymi miejscami kolejno na 30m i 41m. W Radialu na 5m uplasowała się Kasia Harc, 14m Bartek Mierzwa . Dla Radiala jak i Standarda eliminacje są jeszcze w toku. W Standardzie 9m zanotował Kacper Błaszczyk, a 14m Marcin Kozubowicz. Zakwalifikowanym gratulujemy, a reszcie życzymy powodzenia w dlaszych eliminacjach! :)

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik