Artykuły

Puchar Europy Lasera na Gardzie.

W  bardzo trudnych warunkach przyszło się ścigać zawodnikom podczas pierwszych regat o Puchar Europy w włoskiej Gardzie. Skrajnie zimne warunki (odczuwalna temp. -2 st.) i bardzo silny wiatr towarzyszył startującym żeglarzom. W regatach udział wzięła zawodniczka naszego klubu Julka Stefaniak. Kilka słów zawodniczki w załączeniu. Więcej informacji i wyniki na stronie http://www.assolaser.org/index.php/calendario/579-ec-malcesine.

Informacje dotyczące Rybnickich Regat Żeglarskich 12-14,04,13!

Podajemy namiary na zakwaterowanie i wyżywienie dla uczestników podczas regat: Ośrodek Stodoły tel. 32/7391620 (wyżywienie i spanie), 605352146 (spanie), 32/4228755 (spanie), 506504640 (spanie), Bar Przystań 324210090 (wyżywienie). Już niebawem na stronie zawiadomienie o regatach. Zapraszamy!

Agnieszka i Martyna wyróżnione przez Prezydenta Knurowa!

Dnia 6 marca 2013r. odbyła się w Knurowie Gala Sportu i Kultury, na której Prezydent Miasta Adam Rams  nagrodził m.in. wyróżniających się sportowców, którzy osiągnęli w 2012 roku wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym. Agnieszka Dubiel otrzymała Nagrodę Prezydenta, a Martyna Malich Wyróżnienie Prezydenta. Gratulujemy!

Julka i Cypek wyróżnieni przez Prezydenta Rybnika.

Jak co roku Prezydent Rybnika wyróżnia sportowców, działaczy i trenerów, którzy w ubiegłym roku przyczynili się do sukcesów w swoich dyscyplinach. W tym roku wyróżnienia dostali Stanisław Wójtowicz - prezes TS Kuźnia, Jacek Błaszczyk - trener i główni bohaterzy - Julia Stefaniak, Cyprian Błaszczyk i ... były zawodnik naszej sekcji Igor Fojcik lecz teraz już w wspinaczce sportowej. Sportowcem roku został Mariusz Prudel reprezentant Polski na IO w siatkówce plażowej. Gratulujemy!

Relacja Julki ze zgrupowania Kadry Narodowej.

Jak już wiecie trenuję z kadrą narodową co wiąże się z częstymi wyjazdami w różne zakątki świata. Tym razem padło na Los Alcazares, jest to miejscowość polożona bardziej na wschód od Palamos, niezbyt duża, ale na pewno bardzo urokliwa:) Moja podróż w to miejsce zaczęła się dosyć niesamowicie, ponieważ pierwszy raz musiałam wybrać inny sposób podróży niż auto, mianowicie samolot! Ale świat do odważnych należy wiec podeszłam do tego w bardzo lajtowy sposób, można powiedzieć na chillu.

Obóz zimowy w Dolni Lomna

Tradycyjnie pierwszy tydzień ferii spędziliśmy na obozie zimowym w Dolni Lomna na Śląsku Cieszyńskim w Czechach. Spokojna, malownicza okolica i rewelacyjne warunki narciarskie zapewniły nam 100% aktywnego wypoczynku.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Na­ro­dze­nia, życzymy Wam marzeń speł­nie­nia.
Pre­zen­tów całą kupę i smaczną świą­tecz­ną zupę. Mnóstwo kasy i prze­pysz­nej kieł­ba­sy. Zabawy na śniegu do zmroku i Szczę­śli­we­go Nowego Roku! Wszyst­kim sym­pa­ty­kom, ro­dzi­com, za­wod­ni­kom, spon­so­rom naszej sekcji że­glar­skiej życzą Tre­ne­rzy :)

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik