Artykuły

Śląski Puchar Optimista - 16-17.04.2011

W ubiegły weekend na zalewie rybnickim odbyły się pierwsze regaty w klasie Optimist zaliczane do rankingu Pucharu Polski, których organizatorem był ŚOZŻ.
Regaty dwudniowe dla obydwu regatowych grup  A i B. W gr. A na starcie 28 zawodników, w gr. B 66 zawodników. Rozegrano tylko 3 wyścigi pierwszego dnia przy słabym i zmiennym wietrze. Niestety drugi dzień to przysłowiowe "Lustro" i brak wyscigów.

Zakończyliśmy Rybnickie Regaty Żeglarskie.

Warunki iście żeglarskie z przewagą silnego wiatru do 15 m/s pozwolił Komisji Regatowej w ciągu trzech dni rozegrać 7 wyścigów. Eliminacjae do Mistrzostw Europy były pomyślne dla warszawskich żeglarzy. Wygrał zawodnik SWOS W-wa Lew Gołda. Trzecie miejsce w klasyfikacji dziewcząt zajęła Julia Stefaniak. W Optimiście pierwsze trzy miejsca dla rybnickich żeglarzy. Wygrał Cyprian Błaszczyk, druga Agnieszka Dubiel, trzeci Wojciech Bartoniek. W klasie Europa wygrał Jeremi Zimny z Wolsztyna, a w Ok dinghy Janusz Stobiński z AZS Poznań.

Rybnickie Regaty Żeglarskie po dwóch dniach.

Sezon regatowy w Polsce się rozpoczął. Rybnickie Regaty Żeglarskie ściągnęły na start zawodników klas Optimist, Laser 4.7, Europa i od dzisiaj Ok dinghy w międzynarodowej obsadzie. W piątek  przy silnym, porwistym wietrze rozegrane zostały trzy wyścigi.

Rybnickie Regaty Żeglarskie - eliminacja do Mistrzostw Europy dla Lasera 4.7.

Zbliżają się pierwsze regaty otwierające sezon regatowy 2011. Rybnickie Regaty Żeglarskie odbędą się w dniach 8-10.04.2011 na Zalewie Rybnickim w klasach: Optimist, Europa, Laser 4.7, Laser Radial i Ok dinghy. Zgłoszenia do regat 7.04.2011 w godz. 17.00-20.00. Bazą regat jak zwykle bedzie ośrodek "Pod Żaglami" w Rybniku Stodołach, a organizatorem Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik. Nasze regaty wspierać będą: Fundacja Elektrowni Rybnik, Spółka Energetyczna Jastrzębie i Miasto Rybnik. Informacje i zawiadomienie w załączeniu ...

Szkolenie na patent Żeglarza Jachtowego w 2011.

Jak co roku TS Kuźnia Rybnik zaprasza na szkolenia żeglarskie. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu będzie można stać się posiadaczem patentu Żeglarza Jachtowego, który uprawnia do ... Szczegółowe informacje w zakładce "szkolenie" ;)

Zaczynamy sezon 2011!

Już coraz częściej wyglądamy lepszej pogody. Kończymy prace remontowe w klubie i przygotowujemy się do pierwszego zejścia na wodę. Już 12 marca testy sprawnościowe dla wszystkich zawodników. Następny weekend to prace porządkowe w hangarze oraz przygotowanie łodzi do sezonu. Jak pogoda dopisze to 20 wypływamy na trening. 26-27 marca to dni treningowe oczywiście także zależne od pogody. Zaczynamy nowy sezon trochę inny aniżeli do tej pory ...

Przekaż 1% podatku na Fundację Elektrowni Rybnik.

Zbliża się czas rozliczeń z fiskusem. Z należnego Urzędowi Skarbowemu podatku mogą Państwo odliczyć 1% i przekazać na rzecz Fundacji Elektrowni Rybnik, która od 2006 roku należy do grona organizacji pożytku publicznego.Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować za zaufanie i uznanie dla naszej działalności, czego wyrazem były liczne wpłaty 1% podatku, jakich dokonaliście Państwo w latach ubiegłych.Jeśli zdecydujecie Państwo przekazać 1% na rzecz Fundacji w zeznaniu podatkowym za rok 2009 w odpowiedniej rubryce formularza PIT należy wpisać: Fundacja Elektrowni Rybnik oraz numer KRS: 0000 204 954. W załączeniu jak wypełnić PIT. 

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik