Artykuły

Rybnickie Regaty Żeglarskie - eliminacja do Mistrzostw Europy dla Lasera 4.7.

Zbliżają się pierwsze regaty otwierające sezon regatowy 2011. Rybnickie Regaty Żeglarskie odbędą się w dniach 8-10.04.2011 na Zalewie Rybnickim w klasach: Optimist, Europa, Laser 4.7, Laser Radial i Ok dinghy. Zgłoszenia do regat 7.04.2011 w godz. 17.00-20.00. Bazą regat jak zwykle bedzie ośrodek "Pod Żaglami" w Rybniku Stodołach, a organizatorem Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik. Nasze regaty wspierać będą: Fundacja Elektrowni Rybnik, Spółka Energetyczna Jastrzębie i Miasto Rybnik. Informacje i zawiadomienie w załączeniu ...

Szkolenie na patent Żeglarza Jachtowego w 2011.

Jak co roku TS Kuźnia Rybnik zaprasza na szkolenia żeglarskie. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu będzie można stać się posiadaczem patentu Żeglarza Jachtowego, który uprawnia do ... Szczegółowe informacje w zakładce "szkolenie" ;)

Zaczynamy sezon 2011!

Już coraz częściej wyglądamy lepszej pogody. Kończymy prace remontowe w klubie i przygotowujemy się do pierwszego zejścia na wodę. Już 12 marca testy sprawnościowe dla wszystkich zawodników. Następny weekend to prace porządkowe w hangarze oraz przygotowanie łodzi do sezonu. Jak pogoda dopisze to 20 wypływamy na trening. 26-27 marca to dni treningowe oczywiście także zależne od pogody. Zaczynamy nowy sezon trochę inny aniżeli do tej pory ...

Przekaż 1% podatku na Fundację Elektrowni Rybnik.

Zbliża się czas rozliczeń z fiskusem. Z należnego Urzędowi Skarbowemu podatku mogą Państwo odliczyć 1% i przekazać na rzecz Fundacji Elektrowni Rybnik, która od 2006 roku należy do grona organizacji pożytku publicznego.Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować za zaufanie i uznanie dla naszej działalności, czego wyrazem były liczne wpłaty 1% podatku, jakich dokonaliście Państwo w latach ubiegłych.Jeśli zdecydujecie Państwo przekazać 1% na rzecz Fundacji w zeznaniu podatkowym za rok 2009 w odpowiedniej rubryce formularza PIT należy wpisać: Fundacja Elektrowni Rybnik oraz numer KRS: 0000 204 954. W załączeniu jak wypełnić PIT. 

Obóz zimowy - Dolni Lomna (Czechy) 2011.

W pierwszy weekend ferii zimowych tradycyjnie już wybraliśmy się do Czech na narty i zajęcia ogólnorozwojowe. Czas przede wszystkim wypełniony był nartami na super przygotowanym stoku w Mostach Jablunkowa. Mimo wszem obecnej  wiosny udało nam się wszystkie planowane dni spędzić na stoku. Była sala gimnastyczna, zajęcia teoretyczne, które pozwoliły przypomnieć podstawy przepisów oraz profiling. Przez tydzień było sporo ruchu w bardzo spokojnej i przyjemnej atmosferze. Przy okazji dziękuję Mirkowi Małkowi za to, że przyjechał do nas i chciał zdradzić trochę ze swojej żeglarskiej kuchni naszym zawodnikom. Wszyscy zgodnie twierdzą, że za rok musimy tu wrócić ;)

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik