Artykuły

Mamy w klubie Małą Żeglarkę ;)

Znów mamy radosną nowinę! Dziś o godz. 5.53 na świat przyszła Blanka :) Córeczka naszej Pani trener Agaty i Przemka Mrugalskich. Mamy nadzieję, że Blanka będzie należała do nastepnego pokolenia żeglarskiej rodziny Piechów ;) Rodzicom z całego serca gratulujemy i życzymy samych przespanych nocy :p

Spotkanie Przedświateczne.

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne spotkanie przed świętami, które odbędzie się 15.12.11 (czwartek) o godz. 18.00 w siedzibie Fundacji ER. Będzie okazja powspominać przy slajdowisku miniony sezon oraz porozmawiać o przyszłych planach regatowych na następny rok.

Po zebraniu sprawozdawczo wyboryczym.

Chcieliśmy poinformować, że decyzją członków sekcji przez nastęne cztery lata rolę komandora sekcji pełnić będzie w dalszym ciągu Jacek Błaszczyk. Skład Rady Sekcji przeszedł małe zmiany i nową Radę Sekcji reprezentować będą: Agata Mrugalska, Ewa Piksa, Iwona Tchórzewska Malich, Jan Gustyn, Mirosław Małek, Dariusz Migacz, Grzegorz Stefaniak, Henryk Składaniec, Ireneusz Kulosa, Marek Pierzchała, Jan Herbeć, Michał Olchawski, Piotr Harc i Marian Piecha.

Puchar Rybnika w obiektywie.

Chcielibyśmy przedstawić ciekawe fotografie z regat o Puchar Rybnika wykonane przez naszą zawodniczkę Anię Korczak Siwicką oraz Przemka Paprotnego (rybnik.com.pl). Jak pamiętamy pogoda podczas regat zmieniała się jak w kalejdoskopie, od aury letniej po zimową, z niebem niebieskim i ciemno granatowym. Zapraszamy do galerii.

Rankingi, kadry, podsumowania.

Koniec sezonu to czas podsumowań, rankingów i nominacji do kadr narodowych. Chcielibyśmy poinformować, że zawodnik naszego klubu Wojciech Bartoniek został zaproponowany do składu reprezentacji Polski na 2012 rok z programu "reprezentacja NSKO". Natomiast wg nieoficjalnego rankingu klubów w klasie Laser (4.7, Radial i Standard) TS Kuźnia Rybnik zajęła wysokie 5 miejsce! Warto dodać, że nasi zawodnicy zdobywalli tylko punkty w Laserze 4.7! Za nami tak wielkie kluby jak: MOS Iława, AZS Poznań, AZS UW Warszawa, AZS AWFiS Gdańsk. Klasyfikację wygrała Arka Gdynia. Czekamy na rankingi indywidualne. Zawodnikom gratulujemy! ;)

Zakończenie Sezonu Regatowego 2011

W miniony weekend (14 -15.10) na wodach zalewu rybnickiego rozegrano ostatnie regaty żeglarskie organizowane przez sekcję żeglarską TS Kuźnia w sezonie 2011. Rozegrano 6 wyścigów w 3 klasach żeglarskich. Przedział wiekowy startujących to 8 -  60 lat :) Najstarsi żeglarze jak co roku ścigali się w prestiżowej klasie Omega, najmłodsi rywalizowali na Optimistach i Laserach 4,7. Rozegrano również wyścig o Błękitną Wstęgę Zalewu Rybnickiego, którą wygrał Jurek Lewandowski z załogą. 

Kończymy sezon regatowy 2011.

Już w przyszły weekend spotykamy sie pożegnać mijający sezon regatowy 2011. Będzie to czas na podsumowanie żeglarskiego roku, wręczenie nagród, wyróżnień i podziekowań. W tym roku ścigalismy się w dwóch klasach - Optimist i Laser na poziomie regat regionalnych, krajowych, mistrzowskich (OOM, MPJ) oraz Mistrzostw Europy w czterech grupach treningowych. Odbyły się cztery kursy na stopień żeglarza jachtowego. Zakończenie uczcimy tradycyjnie regatami! Program w załączeniu.

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik