Artykuły

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Na­ro­dze­nia, życzymy Wam Mikołaja bogatego, śniegu bielutkiego, choinki pachnącej i gwiazdki błyszczącej, minimum stresu, maksimum miłości i tyle radości ile karp ma ości! Wszystkim zawodnikom, rodzicom, sympatykom i żeglarzom życzą trenerzy sekcji żeglarskiej TS Kuźnia :) 

Najlepsi Laserowcy sezonu wyróżnieni!

Jak co roku po sezonie przychodzi czas na żeglarskie wyróżnienia. Na uroczystej Gali, która odbyła się w Warszawie nagrodzono zawodników za Puchar Polski klasy Laser i wybitne osiągnięcia w sezonie. Zaproszeni zostali czołowi zawodnicy i trenerzy naszego klubu: Julka Stefaniak, Agnieszka Dubiel, Agata Mrugalska, Cyprian i Jacek Błaszczyk. Jak już pisaliśmy Puchar Polski za 2013 rok po raz drugi powędrował w ręce Agnieszki Dubiel, która w wręcz elitarnym gronie także była nominowana do zawodnika roku! Trzecie miejsce w Pucharze przypadło Cyprianowi Błaszczykowi! natomiast trener Jacek Błaszczyk po raz drugi został nominowany do trenera roku w klasie Laser. Za udany sezon wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Spotkanie Przedświąteczne

Ser­decz­nie za­pra­sza­my na tra­dy­cyj­ne spo­tka­nie przed świę­ta­mi, które od­bę­dzie się 19.​12.​13 (czwartek) o godz. 18.​00 w sie­dzi­bie Fun­da­cji ER. Będzie okazja po­wspo­mi­nać przy slaj­do­wi­sku miniony sezon oraz po­roz­ma­wiać o planach re­ga­to­wych na na­stęp­ny rok. Za­pra­sza­my :)

Puchar Polski klasy Laser 2013!

Pojawiły się oficjalne rankingi Pucharu Polski klasy Laser. Do klasyfikacji pucharu liczy się 5 imprez krajowych i Mistrzostwa Polski. Swoją konkurencję do lat 17-tu ponownie wygrała Agnieszka Dubiel! W czołówce także Cyprian Błaszczyk zajmując 3 miejsce! W pierwszej dziesiątce rankingu także uplasowali się: Julia Stefaniak na Laserze Radialu - 8 miejsce i Kacper Nowak w kategori do lat 15-tu na 10 pozycji.  Miejsca naszych zawodników w rankingu w załączeniu. Gratulujemy zawodnikom dobrze przepracowanego sezonu!

Świetny koniec sezonu Julki Stefaniak!

Następny brązowy medal Mistrzostw Polski do kolekcji Julki i to w regatach, w których rzadko startujemy, a mianowicie w meczach. Regaty odbyły się przy niskich temperaturach i dość sporym wietrze w pierwszym dniu. Nastepne już słabsze wiatrowo ale jak piszą organizatorzy dały dość obiektywny obraz wyników. Julka musiała uznać wyższość Agaty Barwińskiej z Iławy i Ani Brzozowskiej ze Szczecina. Już niebawem wyjazd do Palamos i udział Julki w Pucharze Europy. Julka gratulujemy i powodzenia! :)

50 sezon sekcji zakończony!

W miniony weekend zaończyliśmy sezon żeglarski 2013. Był to niezwykły sezon nie tylko ze względu na 50 rocznicę działalności naszej sekcji, ale również dzięki bardzo dobrym wynikom uzyskiwanym przez naszych zawodniów w ostatnich miesiącach. Tradycyjnie rozegraliśmy regaty w klasach Optimist, Laser 4,7 oraz Omega. Rewelacyjne warunki pozwoliły na przeprowadzenie wielu emocjinujących wyścigów na wodzie:).  Błękitną Wstęgę Zalewu Rybnickiego wywalczył Darek Migacz broniąc tym samym ten prestiżowy tytuł z przed roku:)

Puchar Rybnika 2013.

W miniony weekend regatami o "Puchar Rybnika" zakończyliśmy sezon regatowy w Polsce! Zawody te także zakończyły cykl międzynarodowych imprez o Interpuchar. Na starcie stanęło 108 zawodników z całej Polski i z Czech w pięciu żeglarskich klasach. Pogoda dopisała i odbyło się 8 wyścigów przy słabym i średnim wietrze. Na podium regat stanęli zawodnicy naszej sekcji - w Laserze 4.7 3 miejsce dla Kasi Harc, natomiast w Laserze Radialu wygrała Agnieszka Dubiel. W Interpucharze trzy pierwsze miejsca w Radialu dla Agnieszki Dubiel, Julki Stefaniak i Pawła Wineckiego, a drugie w Laserze 4.7 dla Kasi Harc. Wyniki w załączeniu. Gratulujemy!  

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik