Artykuły

Julka i Cypek wyróżnieni przez Prezydenta Rybnika.

Jak co roku Prezydent Rybnika wyróżnia sportowców, działaczy i trenerów, którzy w ubiegłym roku przyczynili się do sukcesów w swoich dyscyplinach. W tym roku wyróżnienia dostali Stanisław Wójtowicz - prezes TS Kuźnia, Jacek Błaszczyk - trener i główni bohaterzy - Julia Stefaniak, Cyprian Błaszczyk i ... były zawodnik naszej sekcji Igor Fojcik lecz teraz już w wspinaczce sportowej. Sportowcem roku został Mariusz Prudel reprezentant Polski na IO w siatkówce plażowej. Gratulujemy!

Relacja Julki ze zgrupowania Kadry Narodowej.

Jak już wiecie trenuję z kadrą narodową co wiąże się z częstymi wyjazdami w różne zakątki świata. Tym razem padło na Los Alcazares, jest to miejscowość polożona bardziej na wschód od Palamos, niezbyt duża, ale na pewno bardzo urokliwa:) Moja podróż w to miejsce zaczęła się dosyć niesamowicie, ponieważ pierwszy raz musiałam wybrać inny sposób podróży niż auto, mianowicie samolot! Ale świat do odważnych należy wiec podeszłam do tego w bardzo lajtowy sposób, można powiedzieć na chillu.

Obóz zimowy w Dolni Lomna

Tradycyjnie pierwszy tydzień ferii spędziliśmy na obozie zimowym w Dolni Lomna na Śląsku Cieszyńskim w Czechach. Spokojna, malownicza okolica i rewelacyjne warunki narciarskie zapewniły nam 100% aktywnego wypoczynku.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Na­ro­dze­nia, życzymy Wam marzeń speł­nie­nia.
Pre­zen­tów całą kupę i smaczną świą­tecz­ną zupę. Mnóstwo kasy i prze­pysz­nej kieł­ba­sy. Zabawy na śniegu do zmroku i Szczę­śli­we­go Nowego Roku! Wszyst­kim sym­pa­ty­kom, ro­dzi­com, za­wod­ni­kom, spon­so­rom naszej sekcji że­glar­skiej życzą Tre­ne­rzy :)

Julka trenuje z Kadrą w Palamos.

Julia Stefaniak rozpoczęła już pracę w Kadrze Narodowej. Pierwsze przygotowania w okresie zimowym przechodzi w hiszpańskim Palamos. Zawodniczka chciała nam przekazać kilka słów: Jak wiadomo skończyłam swoją karierę na Laserze 4.7, jednym z moich ostatnich sukcesów było zakwalifikowanie się do Narodowej Kadry Lasera. Wiązało się to z żeglowaniem na trochę większym żaglu typu Radial. Jak wiadomo kadra to nie przelewki, dużo wyjazdów, treningów zarówno motorycznych jak i na wodzie ... reszta w załączeniu.

Gala Polskiego Zwiazku Żeglarskiego 2012.

W sobotę w warszawskim hotelu Boss odbyła się uroczysta Gala, podczas której wręczono wyróżnienia za wyniki sportowe w olimpijskim roku. Wśród najlepszych żeglarzy świata pojawiła się także zaproszona reprezentacja TS Kuźnia Rybnik w składzie Julka Stefaniak, Agnieszka Dubiel, Cyprian Błaszczyk, Jacek Błaszczyk, Mirek Małek. Nasi zawodnicy otrzymali statuetki za Puchar Polski, Julka także za wybitne osiągnięcia w kraju i na ME, trener Jacek Błaszczyk nominawany został na najlepszego trenera klasy Laser.

Spotkanie Przedświateczne.

Ser­decz­nie za­pra­sza­my na tra­dy­cyj­ne spo­tka­nie przed świę­ta­mi, które od­bę­dzie się 14.​12.​12 (piątek) o godz. 18.​00 w sie­dzi­bie Fun­da­cji ER. Będzie okazja po­wspo­mi­nać przy slaj­do­wi­sku miniony sezon oraz po­roz­ma­wiać o przy­szłych planach re­ga­to­wych na na­stęp­ny rok. Zapraszamy :)

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik