Artykuły

Puchar Polski klasy Laser 2013!

Pojawiły się oficjalne rankingi Pucharu Polski klasy Laser. Do klasyfikacji pucharu liczy się 5 imprez krajowych i Mistrzostwa Polski. Swoją konkurencję do lat 17-tu ponownie wygrała Agnieszka Dubiel! W czołówce także Cyprian Błaszczyk zajmując 3 miejsce! W pierwszej dziesiątce rankingu także uplasowali się: Julia Stefaniak na Laserze Radialu - 8 miejsce i Kacper Nowak w kategori do lat 15-tu na 10 pozycji.  Miejsca naszych zawodników w rankingu w załączeniu. Gratulujemy zawodnikom dobrze przepracowanego sezonu!

Świetny koniec sezonu Julki Stefaniak!

Następny brązowy medal Mistrzostw Polski do kolekcji Julki i to w regatach, w których rzadko startujemy, a mianowicie w meczach. Regaty odbyły się przy niskich temperaturach i dość sporym wietrze w pierwszym dniu. Nastepne już słabsze wiatrowo ale jak piszą organizatorzy dały dość obiektywny obraz wyników. Julka musiała uznać wyższość Agaty Barwińskiej z Iławy i Ani Brzozowskiej ze Szczecina. Już niebawem wyjazd do Palamos i udział Julki w Pucharze Europy. Julka gratulujemy i powodzenia! :)

50 sezon sekcji zakończony!

W miniony weekend zaończyliśmy sezon żeglarski 2013. Był to niezwykły sezon nie tylko ze względu na 50 rocznicę działalności naszej sekcji, ale również dzięki bardzo dobrym wynikom uzyskiwanym przez naszych zawodniów w ostatnich miesiącach. Tradycyjnie rozegraliśmy regaty w klasach Optimist, Laser 4,7 oraz Omega. Rewelacyjne warunki pozwoliły na przeprowadzenie wielu emocjinujących wyścigów na wodzie:).  Błękitną Wstęgę Zalewu Rybnickiego wywalczył Darek Migacz broniąc tym samym ten prestiżowy tytuł z przed roku:)

Puchar Rybnika 2013.

W miniony weekend regatami o "Puchar Rybnika" zakończyliśmy sezon regatowy w Polsce! Zawody te także zakończyły cykl międzynarodowych imprez o Interpuchar. Na starcie stanęło 108 zawodników z całej Polski i z Czech w pięciu żeglarskich klasach. Pogoda dopisała i odbyło się 8 wyścigów przy słabym i średnim wietrze. Na podium regat stanęli zawodnicy naszej sekcji - w Laserze 4.7 3 miejsce dla Kasi Harc, natomiast w Laserze Radialu wygrała Agnieszka Dubiel. W Interpucharze trzy pierwsze miejsca w Radialu dla Agnieszki Dubiel, Julki Stefaniak i Pawła Wineckiego, a drugie w Laserze 4.7 dla Kasi Harc. Wyniki w załączeniu. Gratulujemy!  

Zakończymy udany sezon 2013!

Już w wekeend 19-20.10.2013 spo­ty­ka­my się aby po­że­gnać mi­ja­ją­cy sezon re­ga­to­wy 2013, w którym notowaliśmy bardzo dobre wyniki sportowe i odnosiliśmy sukcesy! Będzie to czas na pod­su­mo­wa­nie że­glar­skie­go roku, wrę­cze­nie nagród, wy­róż­nień i po­dzie­ko­wań. W tym roku ści­ga­li­smy się w trzech klasach - Opti­mist, Laser 4.7, Laser Radial na po­zio­mie regat re­gio­nal­nych, kra­jo­wych, mi­strzow­skich (OOM, MPJ) oraz Mi­strzostw Europy w trzech grupach tre­nin­go­wych. Odbyły się dwa  kursy na stopień że­gla­rza jach­to­we­go. Za­koń­cze­nie uczcimy tra­dy­cyj­nie re­ga­ta­mi! Program w za­łą­cze­niu.

11-13.10.2013 Puchar Rybnika

Jak co roku zapraszamy na regaty, które kończą sezon regatowy w Polsce. Zawody odbędą się w klasach: Optimist open, Europa, Laser 4.7, Laser Radial i Ok Dinghy. Podajemy i proponujemy Państwu wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu w ośrodku. Wyżywienie - tel. 510 090 244, oraz zakwaterowanie - tel. 797 410 129. Prosimy o zamówienia stosownie wcześniej dla ułatwienie organizacji regat. Zawiadomienie w załączeniu. Już ekipy się zgłaszają więc liczymy na fajną frekwencję. Zapraszamy! :)

Julka Stefaniak ósma w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski!

Mistrzostwa Polski klas olimpijskich odbyły się na wodach Zatoki Gdańskiej w Górkach Zachodnich. Na starcie stanęło blisko 160 zawodniczek i zawodników. Odbyły się wszystkie z zaplanowanych biegów przy różnych warunkach wietrznych. Potwierdza to, że akwen ten jest wyśmienity na organizację regat. Rozdano 14 kompletów medali w kategorii senior i młodzieżowiec. Nasza zawodniczka Julka Stefaniak zajęła 8 miejsce! Julce gratulujemy! :)

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik