Cyprian 7 juniorem w Mistrzostwach Polski w klasie Laser Radial.

W niedzielę na Zegrzu zakończyły się Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich. W Laserze Radialu rywalizowało aż 63 zawodników, stawiła się cała radialowa śmietanka. Regaty rozegrane zostały w ciężkich warunkach. Zegrze przez cały weekend raczyło nas słabym wiatrem na ogół nie przekraczającym 3 - 4 m/s. Komisja stanęła na głowie żeby rozegrać 7 wyścigów. Doświadczyliśmy wszystkich możliwych wariantów zmian i skróceń trasy, które miały miejsce w niemal każdym wyścigu. Cyprian Błaszczyk wywalczył 7 miejsce w juniorach, 12 m  w klasyfikacji ogólnej. W mistrzostwach wystartowali również Tymek Radecki 26 m oraz Paweł Winecki 30 m.

Nasze przy­go­to­wa­nia wspie­ra­ją: Spółka Ener­ge­tycz­na Ja­strzę­bie Grupa JSW, Fun­da­cja Elek­trow­ni Rybnik i Miasto Rybnik. Dzię­ku­je­my! :)