Artykuły

Zakończyliśmy sezon 2017.

W dość kapryśnej po­go­dzie prze­bie­ga­ły regaty za­koń­cze­nia sezonu w TS Kuźnia. Ro­ze­gra­ne zostały cztery wyścigi w klasie Laser i Opti­mist.  W sobotę podczas klu­bow­go spo­tka­nia wrę­czy­li­śmy wy­róż­nie­nia i nagrody dla za­wod­ni­ków, spon­so­rów i ro­dzi­ców. Opu­ści­li­śmy banderę tym samym za­my­ka­jąc sezon że­glar­ski w naszej sekcji. W regatch pierwsza trójka w Laserze: Zuzia Wi­dom­ska, Kacper Błaszczyk, Karolina Tomczyk, Igor Tomczyk, ...... Wszyst­kie po­zo­sta­łe wy­róż­nie­nia i wyniki w czytaj artykuł ... 

Puchar Rybnika 2017 zamyknął sezon regatowy na południu Polski!

Ostat­nie zawody za­my­ka­ją­ce sezon re­ga­to­wy 2017 na po­łu­dniu Polski już za nami. Prawie 160 zawodników ścigało się o Puchar Rybnika w klasach Optimist, Laser 4.7, Laser Radial oraz OK-Dinghy. Regaty rozegrano w prawdziwie wiosennych warunkach pogodowych. Na podium nie zabrakło zawodników TS Kuźnia. W klasie Laser Radial zwyciężył Kacper Błaszczyk, 3m zajął Marcin Kozubowicz. Zuzanna Widomska 3 miejsce w klasie Laser 4.7,  Karolina Tomczyk 3m w klasie Optimist. Wyróżnienia dla najmłodszych zawodników regat odebrali nasi mali reprezentanci Amelia Ferenc i Piotr Harnasz:) Gra­tu­lu­je­my wszystkim zawodnikom! :) Jeszcze raz dzię­ku­je­my wszyst­kim za uczest­nic­two i za­pra­sza­my do Rybnika na wiosnę. Wyniki w załączniku.

Ranking Pucharu Polski!

Kacper Błaszczyk - 2 miejsce w olimpijskiej  kategorii Laser Standard junior oraz 3 Laser Standard Open. Gratulacje! :)

Ranking Pucharu Polski!

Kasia Harc - numer 1 w olimpijskiej kategorii Laser Radial U19 oraz 3 miejsce w generalnej! Gratulacje ! :)

Finał Pucharu Polski w klasie Laser.

Sezon już zakończony. Finał Pucharu Polski klasy Laser odbył się w Giżycku. Przy pięknej pogodzie i komplecie wyścigów regaty jak i Puchar zakończylismy sukcesem! W regatach triumfował Kacper Błaszczyk w olimpijskim standardzie, a na trzecim stopniu podium uplasowała sie Kasia Harc na radialu. W standardzie wysoko także Marcin Kozubowicz z 8 miejscem. Natomiast zawodnicy Bartek Mierzwa zajął 20m,  Zuza Widomska 21, Igor Labocha 22m, Iga Marcisz 23m, Maciej Jachymski 23 m. Gratulacje! :) 

Znamirowice 2017

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej
            Znamirowice 23-24.2017 r.

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik