Artykuły

Wojtek Wójcik Mistrzem Polski w klasie ILCA4

Wojtek Wójcik zdobywa ZŁOTY MEDAL Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!!

SPEŁNIAMY ŻEGLARSKIE AMBICJE I MARZENIA!

Jako przedstawiciele Sekcji Żeglarskiej TS „KUŹNIA” w imieniu własnym, zawodników i ich rodziców, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe oraz rzeczowe uzdolnionych członków Sekcji Żeglarskiej TS Kuźnia Rybnik. Nasza sekcja to 60 lat tradycji w wychowywaniu dzieci i młodzieży w duchu sportu i rywalizacji na najwyższym poziomie.

ŻEGLARSKA SZKÓŁKA WAKACYJNA DLA DZIECI 2023!

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia dla wszystkich dzieci! Żeglarska Szkółka Wakacyjna to 5 dniowe szkolenia (po­nie­dział­ek- piątek w godz. 9.​00 – 16.​00 z obiadem). Pod­sta­wo­we zajęcia z żeglowa­nia dla dzieci na łódce klasy Opti­mist, gry i zabawy ruchowe nad wodą i wiele innych atrakcji :)

NABÓR DO KLAS ŻEGLARSKICH

NABÓR DO KLAS SPORTOWYCH O PROFILU ŻEGLARSKIM NA ROK SZKOLNY 2023/2024 ROZPOCZĘTY! W TYM ROKU ZAPRASZAMY UCZNIÓW DO KLAS 1 i 4 SZKOŁY PODSTAWOWEJ! Zapraszamy na spotkania z nami w czasie DNI OTWARTYCH oraz WARSZTATÓW w szkole!

Zakończenie sezonu żeglarskiego 2022

W sobotę 15 października, oficjalnie zakończyliśmy sezon regatowy 2022! Część oficjalną poprzedziły regaty klubowe. Ogromnie dziękujemy Wszystkim za obecność na uroczystości oraz za kolejny sezon z TS Kuźnia Rybnik - sekcja żeglarska! Podziękowania za obecność dla Pana Prezydenta Piotr Masłowski.

Nabór do 4 klasy SP o profilu żeglarskim !

W SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 10 W RYBNIKU utworzona zostanie klasa o profilu żeglarskim – 4 klasa SP. To część realizowanego od kilku lat w Rybniku Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej. Nabór prowadzony będzie do 4 klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023, a oferta skie­ro­wa­na jest do wszystkich trzecioklasistów ryb­nic­kich podstawówek.

Regaty o PUCHAR TS KUŹNIA RYBNIK

W pierw­szy weekend kwiet­nia spo­ty­ka­my się na pierw­sze poważne ści­ga­nie :) Zapraszamy na PUCHAR TS KUŹNIA RYBNIK 01-03.​04.​2022 w klasach: Opti­mist A I B, ILCA 4 oraz ILCA 6.Za­wia­do­mie­nie w za­łą­cze­niu, wszel­kie in­for­ma­cje bieżące na fa­ce­bo­oko­wym wy­da­rze­niu tutaj: https://www.facebook.com/events/750894999179151?ref=newsfeed
W za­wia­do­mie­niu także namiary na spanie i wy­ży­wie­nie w Rybniku i oko­li­cach. Ser­decz­nie za­pra­sza­my do Rybnika! :)

Kontakt >

Administracja

Serwis oparty na: ConfigLevel 3 Framework

Copyright © 2011 Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik Developed by nickesh.pl

Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik